На базі Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум учителів основ здоров’я загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району з проблем формування навичок здорового способу життя.
Учасники семінару побували на уроці-тренінгу з основ здоров’я у 5-му класі на тему «Профілактика «шкільних хвороб», який провів учитель школи Михайло Робур. Вони оцінили професійну майстерність педагога, а також умінні доцільно використовувати інтерактивні комп’ютерні технології.
Цікаво і змістовно пройшов позакласний захід, під час якого учні 5-х – 11-х класів поезією, піснею, сценками пропагували здоровий спосіб життя.
Учителі району з цікавістю познайомилися з принципами роботи пристрою Міміо, які продемонструвала вчитель інформатики Галина Білан. Семінар-практикум організувала методист методкабінету відділу освіти Ганна Зинів.













