» Освіта » Команда Нагуєвицької ЗСШ І-ІІІ ступенів посіла 6 місце у фіналі Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів "Обніміться, брати мої"

Команда Нагуєвицької ЗСШ І-ІІІ ступенів посіла 6 місце у фіналі Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів "Обніміться, брати мої"

Автор: admin2 от 20-05-2014, 09:06
 (голосів: 1)

Команда Нагуєвицької ЗСШ І-ІІІ ступенів посіла 6 місце у фіналі Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів "Обніміться, брати мої"Завершився Всеукраїнський турнір юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої!», присвячений 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка. Він проводився серед команд загальноосвітніх навчальних закладів України шляхом комп’ютерного тестування. Турнір був продовженням традиційного турніру «Знай українське!»

Під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Нагуєвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ігоря Корча команда школи посіла 6 місце серед 50 кращих команд України. В особистому заліку учасники команди учні Лоєк Ярина, Драчевич Тарас, Чапля Віталія, Годій Марія, Фирта Марія, теж у числі кращих, оскільки набрали від 33 до 38 балів із 40 можливих.

До участі у конкурсі школярів підготували вчителі Ірина Глинка, Степанія Чабан та Оксана Федьків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua