» Освіта » Директори шкіл радилися напередодні нового навчального року

Директори шкіл радилися напередодні нового навчального року

Автор: admin2 от 21-08-2014, 14:31
 (голосів: 0)

Директори шкіл радилися напередодні нового навчального року21 серпня відбулася нарада керівників навчальних закладів району. У вступному слові перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький зупинився на особливостях нового навчального року. Він наголосив на необхідності впровадження енергозберігаючих технологій в умовах економії енергоресурсів. Керівник зазначив також, що нинішня ситуація в державі змушує змінити підходи до навчально-виховного процесу, роблячи акцент на військово-патріотичному вихованні школярів. Степан Рудницький привітав педагогів з початком навчального року, який у нашому регіоні, на щастя, розпочнеться безперешкодно і вчасно.

Болить душа, що наша прекрасна молодь гине, захищаючи у ХХІ столітті рідну землю від ворога,- сказав голова районної ради Михайло Сікора. - Але, разом з тим, серце сповнюється гордості за патріотизм і мужність молодого покоління, яке виросло вже у незалежній Україні. І однозначно, що в цьому є заслуга і педагогів, які виховали сучасних Героїв.”

В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко окреслив першочергові завдання педагогічних колективів у 2014-2015 навчальному році. Серед них — забезпечення охорони шкіл та проведення практичних навчань для відпрацювання правил поведінки на випадок надзвичайних ситуацій, враховуючи напружену ситуацію в державі. Іван Стецко подякував директорам, педагогічним та батьківським колективам за самотужки проведену підготовку шкільних приміщень до навчання. Він також звернув увагу на питання тарифікації та назвав неприпустимою ситуацію, коли молоді педагоги мають по дві-три години, а пенсіонери, які й так певним чином соціально захищені, працюють з повним навантаженням. “Все це відповідає законодавству, але існують питання моралі і відповідальності. Якщо вчитель-пенсіонер є активним творчим працівником, високим професіоналом, проблем немає. В іншому випадку адміністрація шкіл повинна шукати шляхи порозуміння та врегулювання ситуації,”- сказав керівник відділу освіти.

Учасники наради розглянули питання організованого початку нового навчального року, формування мережі загальноосвітніх навчальних закладів, дотримання чинного законодавства у сфері кадрового забезпечення нових підходів до організації виховної роботи, викладання предмету "Захист Вітчизни" тощо. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua