» Освіта » Радилися вчителі економіки

Радилися вчителі економіки

Автор: admin2 от 9-09-2014, 10:31

Радилися вчителі економіки8 вересня на базі методичного кабінету відбулося засідання методичного об’єднання вчителів економіки, під час якого були зроблені підсумки роботи за 2013-2014 н.р. та визначені завдання на новий навчальний рік, виходячи з методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Керівник районного методоб’єднання, вчитель економіки Летнянського НВК Руслана Гельжинська наголосила, що метою вивчення економіки є формування в учнів базових знань з економічної науки, ознайомлення їх з основними тенденціями розвитку економіки (науки і господарства) на сучасному етапі, сприяння вибору професії. Підсумувала засідання методист Ганна Зинів. Вона зазначила, що слід приділити більше уваги практичній діяльності на уроках економіки, а головним елементом змісту економічної освіти має стати розвиток творчих здібностей учнів.