17 березня на базі методкабінету відбувся науково-методичний семінар для вчителів економіки на тему «Створення інноваційного простору в школі – крок до успішної самореалізації учнів», який провела методист методкабінету Ганна Зинів.
У виступі на тему «Підвищення рівня навчальних досягнень, творчої та пізнавальної активності учнів шляхом впровадження інформаційно-комунікативних технологій на уроках» учителька економіки Летнянського НВК Руслана Гельжинська наголосила, що в даний час відмінною рисою педагогічної творчості є використання педагогом у здійсненні навчально-виховного процесу комп’ютерних технологій, оскільки комп’ютер виступає джерелом інформації, наочною допомогою якісно нового рівня з можливостями мультимедіа та телекомунікацій, а також засобом діагностики і контролю.
Учителька Новокропивницького НВК Надія Василишин поділилася досвідом роботи з використання технологій презентації на уроках економіки, які сприяють активізації самостійної роботи.
Учителька Уличненської СЗШ І-ІІІ ст. Тетяна Сирватка ознайомила учасників семінару з використанням на уроках економіки інтерактивного пристрою Mimio, який перетворює звичайну шкільну дошку в інтерактивну, це дає можливість унаочнити вивчення матеріалу, покращити якість знань і мотивацію до навчання. Використання пристрою Mimio дозволяє зробити сучасний урок привабливим, насиченим і цікавим.
Підводячи підсумки семінару, методист Ганна Зинів підвела учасників семінару до висновку, що використання комп’ютерних та мультимедійних засобів сприяє високій мотивації учнів до вивчення основ економіки та підвищенню рівня їх навчальних досягнень, формуванню готовності до подальших практичних дій, а також наголосила, що вчителі економіки району накопичують свій власних досвід використання конкретних методик та їх фрагментів і основна методична робота й надалі буде полягати в аналізі та узагальнені досвіду, у створенні методики використання інформаційних технологій на уроках економіки.













