Нещодавно відбувся семінар-практикум на тему «Активізація розумової діяльності учнів на уроках математики засобами інформаційно-комп’ютерних технологій.Свої доробки презентували вчителі математики Вороблевицької СЗШ Любов Жеплінська, Оксана Бабич, Ігор Лазорів та Верхньодорожівської СЗШ Любов Ледяк, Лідія Камінська, Богдана Мазепа.
Вони переконливо розповіли, що інформаційні технології дозволяють по-новому організувати взаємодію всіх суб'єктів навчання, побудувати освітню систему, в якій учень був би активним і рівноправним учасником освітньої діяльності. Застосування інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках математики дає можливість учителю скоротити час на вивчення матеріалу за рахунок наочності і швидкості виконання роботи, перевірити знання учнів в інтерактивному режимі, що підвищує ефективність навчання.













