» Освіта » ВІдбувся семінар-практикум вчителів математики

ВІдбувся семінар-практикум вчителів математики

Автор: admin1 от 27-10-2014, 15:35
 (голосів: 0)

ВІдбувся семінар-практикум вчителів математикиНещодавно відбувся семінар-практикум на тему «Активізація розумової діяльності учнів на уроках математики засобами інформаційно-комп’ютерних технологій.Свої доробки презентували вчителі математики Вороблевицької СЗШ Любов Жеплінська, Оксана Бабич, Ігор Лазорів та Верхньодорожівської СЗШ Любов Ледяк, Лідія Камінська, Богдана Мазепа.

Вони переконливо розповіли, що інформаційні технології дозволяють по-новому організувати взаємодію всіх суб'єктів навчання, побудувати освітню систему, в якій учень був би активним і рівноправним учасником освітньої діяльності. Застосування інформаційно-комп’ютерних технологій на уроках математики дає можливість учителю скоротити час на вивчення матеріалу за рахунок наочності і швидкості виконання роботи, перевірити знання учнів в інтерактивному режимі, що підвищує ефективність навчання.

 

ВІдбувся семінар-практикум вчителів математики
ВІдбувся семінар-практикум вчителів математики
ВІдбувся семінар-практикум вчителів математики
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua