» Освіта » Відбувся семінар-практикум учителів математики

Відбувся семінар-практикум учителів математики

Автор: admin1 от 1-03-2016, 14:06
 (голосів: 0)

Відбувся семінар-практикум учителів математикиУ відділі освіти Дрогобицької райдержадміністрації відбувся семінар-практикум учителів математики на тему «Методика проведення позакласних заходів з математики». Вчителі математики Галина Фирта (Нагуєвицька СЗШ), Світлана Гвоздецька (Ясенице-Сільнянський НВК), Оксана Шимків та Галина Шлярп (Солонська СЗШ), Мирослава Кушнір та Марія Горічко (Уличненська СЗШ) продемонстрували різноманітні форми позакласної роботи (гурткову роботу, факультативи, турніри, конкурси, олімпіади), які поруч із практичним значенням мають великий пізнавальний інтерес.

Методист Марія Галушка підсумувала, що позакласна робота з математики у навчальних закладах Дрогобицького району – це багаторічна, різноманітна діяльність, яка має величезні можливості для переконання учнів у тому, що саме через шкільний предмет лежить шлях до широкого ознайомлення з досягненнями сучасної математичної освіти.

Відбувся семінар-практикум учителів математики

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua