» Освіта » Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географії

Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географії

Автор: admin2 от 7-11-2014, 09:08
 (голосів: 1)

На базі Старокропивницького навчально-виховного комплексу відбувся семінар-практикум учителів географії на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географії». Своїми здобутками з реалізації цієї теми поділилася вчитель школи Світлана Свищ.

Учителі шкіл Підбузького і Новокропивницького освітніх округів відвідали та обговорили відкритий урок. Вони ще раз переконалися, що використання мультимедійних комп’ютерних технологій на уроках географії сприяє підвищенню якості навчально-виховного процесу, полегшує спільну працю учня та вчителя.

У роботі семінару-практикуму взяли участь методист методичного кабінету Ганна Зинів, директор навчально-виховного комплексу Світлана Савка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua