На базі Старокропивницького навчально-виховного комплексу відбувся семінар-практикум учителів географії на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках географії». Своїми здобутками з реалізації цієї теми поділилася вчитель школи Світлана Свищ.
Учителі шкіл Підбузького і Новокропивницького освітніх округів відвідали та обговорили відкритий урок. Вони ще раз переконалися, що використання мультимедійних комп’ютерних технологій на уроках географії сприяє підвищенню якості навчально-виховного процесу, полегшує спільну працю учня та вчителя.
У роботі семінару-практикуму взяли участь методист методичного кабінету Ганна Зинів, директор навчально-виховного комплексу Світлана Савка.













