17 лютого на базі методкабінету відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів географії району на тему «Шляхи формування ключових компетенцій учнів», яке організувала і провела методист Галина Зинів.
Досвідом роботи з формування краєзнавчих знань в учнів поділилася вчителька Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. Галина Біла. Про компетентнісний підхід на уроках географії розповіла вчителька Верхньодорожівської СЗШ І-ІІІ ст. Любов Писарєва, а про реалізацію проблеми екологічного навчання – вчительська Снятинського НВК Тетяна Стасик.
Вчитель-методист Новокропивницького НВК Уляна Ліщинська повідомила присутніх, що спільно з старшим викладачем Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мирославом Зінкевичем розробила програму факультативу «Сільський зелений туризм», яка в скорому часі буде видрукувана в журналі «Шкільний світ». Програма передбачає вивчення історії, традицій рідного краю, адже зелений туризм – це прекрасна можливість повернутися до природи, до землі, до свого коріння, а Дрогобиччина має великий потенціал розвитку цього виду відпочинку.
Учасники засідання взяли участь в обговоренні вказаних вище питань і при підведенні підсумків зробили висновок, що для досягнення мети формування ключових компетенцій учнів необхідно використовувати різні форми та методи роботи, які сприятимуть створенню умов для зацікавлення учнів та успішного засвоєння знань.













