» Служба у справах дітей » На Дрогобиччині Святий Миколай прийшов до дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Автор: admin1 от 16-12-2016, 13:10

На Дрогобиччині Святий Миколай прийшов до дітей, які опинилися в складних життєвих обставинахСтало доброю традицією проводити щороку в районі свято Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і для дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО.

На Дрогобиччині Святий Миколай прийшов до дітей, які опинилися в складних життєвих обставинахІ сьогодні, напередодні свята, до цих дітей в районному народному домі завітав щедрий і багатий святий Миколай. А щедрим він був тому, що є на світі добрі люди, які вміють дарувати іншим радість. Перед дітками виступили учні будинку дитячої та юнацької творчості Лішнянського НВК, які своїм гарним виступом зачарували малят. Привітав дітей і дорослих з цим світлим святом перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та керівник служби у справах дітей Ольга Солтис.

З величезним захопленням діти очікували появу святого Миколая і з радістю розповідали йому вірші, виконували пісні, читали молитви та брали участь в конкурсах.

Слід сказати, що без підтримки меценатів це свято не було би таким радісним та веселим. І хоч вони висловили побажання не називати їх, хочеться щиро подякувати за те, що ви є, що створили дітям свято та побажати світлої Господньої радості, мирного неба, здоров'я і благополуччя!