5 березня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів основ здоров’я. Особлива увага була приділена впровадженню здоров’язберігаючих технологій в навчально-виховний процес, правилам поводження з вибухово-небезпечними предметами.
В обговоренні взяли участь учителі основ здоров’я Лідія Кулиняк (Старокропивницький НВК), Галина Мазур, Світлана Гвоздецька (Ясенице-Сільнянський НВК).













