» Освіта » Відбулося засідання круглого столу

Відбулося засідання круглого столу

Автор: admin1 от 16-09-2014, 11:16
 (голосів: 0)

Відбулося засідання круглого столуМетодичне об’єднання вчителів основ здоров’я розпочало свою роботу в 2014-2015 навчальному році  засіданням круглого столу, на якому вчителі обговорили основні напрями та перспективи розвитку здоров’язберігаючої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах району.

Методист Ганна Зинів відзначила, що позитивним у викладанні предмету «Основ здоров’я» є те, що майже всі педагоги району, які викладають даний предмет, пройшли курси  підвищення кваліфікації з основ здоров’я та прослухали професійні спецкурси з методики викладання предмету на основі життєвих навичок. Вона  звернула увагу на необхідність подальшого впровадження факультативних курсів для учнів 10-11-х класів з формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ-інфекції.

Керівник районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я Надія Біляк наголосила на тому, що досягнення навчальних цілей і завдань предмета неможливе без використання ефективних методів навчання, які активно залучають учнів у процес навчання. Вчителям слід звернути особливу увагу на відповідність змісту уроків  віковим особливостям, навчальним можливостям та реальним потребам учнів. Лише  за цих умов реалізація освітньої траєкторії учнями за схемою «Знання» - «уміння» - «ставлення» - «життєві навички» сприятиме формуванню мотивації учнів до здорового способу життя.

Відбулося засідання круглого столу

Відбулося засідання круглого столу

Відбулося засідання круглого столу
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua