Методичне об’єднання вчителів основ здоров’я розпочало свою роботу в 2014-2015 навчальному році засіданням круглого столу, на якому вчителі обговорили основні напрями та перспективи розвитку здоров’язберігаючої освіти в загальноосвітніх навчальних закладах району.
Методист Ганна Зинів відзначила, що позитивним у викладанні предмету «Основ здоров’я» є те, що майже всі педагоги району, які викладають даний предмет, пройшли курси підвищення кваліфікації з основ здоров’я та прослухали професійні спецкурси з методики викладання предмету на основі життєвих навичок. Вона звернула увагу на необхідність подальшого впровадження факультативних курсів для учнів 10-11-х класів з формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ-інфекції.
Керівник районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я Надія Біляк наголосила на тому, що досягнення навчальних цілей і завдань предмета неможливе без використання ефективних методів навчання, які активно залучають учнів у процес навчання. Вчителям слід звернути особливу увагу на відповідність змісту уроків віковим особливостям, навчальним можливостям та реальним потребам учнів. Лише за цих умов реалізація освітньої траєкторії учнями за схемою «Знання» - «уміння» - «ставлення» - «життєві навички» сприятиме формуванню мотивації учнів до здорового способу життя.













