» Освіта » Збільшено час на вивчення іноземних мов у школах

Збільшено час на вивчення іноземних мов у школах

Автор: admin1 от 10-08-2015, 10:31
 (голосів: 0)

Збільшено час на вивчення іноземних мов у школахНаказом Міністерства освіти і науки України від 07.08.15 № 855 «Про внесення змін до Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів» збільшено години на вивчення іноземних мов за рахунок варіативної складової.

Зокрема, у 2015/16 навчальному році буде збільшено кількість годин на вивчення іноземної мови з 2-х до 3-х на тиждень у 6-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання /за новим стандартом/.

Також, з 2-х до 3-х годин на тиждень буде збільшено час на вивчення іноземних мов у 8-му класі шкіл з українською мовою навчання /за попереднім стандартом/.

У 10-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання /універсальний профіль/ кількість годин вивчення іноземної мови збільшено з 3-х до 3,5 годин.

 

       Згідно із затвердженими змінами, кількість годин на вивчення іноземної мови у 2015/16 навчальному році становитиме:

Класи

5

6

7

8

9

10

11

Кількість годин на тиждень

3

3

3

3

2

3,5

3,5



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua