» Освіта » Літературно-музична композиція із зарубіжної літератури у Волощанському НВК І-ІІ ст.

Літературно-музична композиція із зарубіжної літератури у Волощанському НВК І-ІІ ст.

Автор: admin2 от 9-03-2016, 10:31
 (голосів: 0)

Літературно-музична композиція із зарубіжної літератури у Волощанському НВК І-ІІ ст.4 березня у Волощанському НВК І-ІІ ст.було людно, бо відбувалась літературно-музична композиція із зарубіжної літератури. Провели цей захід учителька зарубіжної літератури Ольга Стебельська та вчитель музичного мистецтва Леся  Мороз.

До цього заходу учні готувалися заздалегідь, бо вчили слова, готували відповідні костюми. Під музику із кінофільму « Пеппі Довгапанчоха», вибігла на сцену Пеппі, роль якої майстерно зіграла учениця 8 класу Іванна Славич. З великим інтересом учні зустріли її, бо ця героїня чарівна, просто незрівняна.

Ведуча, учениця 9 класу Олена Летнянчин, розповіла про пана Журдена, головного героя твору Мольєра «Міщанин- шляхтич», як він став посміховиськом. Оплесками зустріли діти головних героїв: пана Журдена,паню Журден та їхню покоївку Ніколь.

На сцені з’являються чудові хлопці із твору Марка Твена « Пригоди Тома Сойєра» та герої із казки-притчі Антуана де Сент-Екзюпері « Маленький принц». Присутні з великим захопленням аплодували цим героям. Перервалася ця сценка танцем з трояндами, бо Маленький Принц любив свою троянду, доглядав за нею.

Дуже хвилювалися учні, коли на сцені появився славний козак Тарас Бульба. В українському одязі з булавою в руках Тарас звернувся до зали

« Хіба козаки українські могли

В Січі Запорізькій разом не зібратись,

Щоб волю свою зберегти,

Щоб віру свою відстояти?»

А коли сказав « Не зрадьте у віках, браття, віру мою. Як є козаки серед вас,відгукнися:

Чи шаблі ще й досі не гнуться в бою,

Чи є у вас порох у порохівницях?» Із зали відгукнулися юні козачата, учні 5 класу, яких недавно прийняли у козачата. Ведуча вміло пов’язала цю сценку із подіями, які відбуваються зараз у нашій країні на Сході. Йдуть у бій, захищаючи свою землю від ворогів війни – герої. Вдома залишають дітей, дружин, батьків, а також дружини які чекають іще ненароджених своїх дітей. І ось, учениця 8 класу Халавка Ольга, читає вірш Л.Лєгостаєвої «Присвячується українському солдату». Сльози на очах дітей, вчителів, батьків появилися, коли учениця читає , що на місячній доріжці зустрілись дві душі. Це душа загиблого воїна і його ще ненародженого сина .

Андрій Голуб, учень 7 класу, виконав пісню про Україну.

Закінчилося свято словами Тараса Бульби « Хто з війною прийшов, той загине. Ну, а хто непомітно втече, буде знати: для всіх українців Україна понад усе!»

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua