У Попелівському НВК від 7 до 11 листопада проходив Тиждень української мови, ініціатором якого була вчитель української мови та літератури Леся Панів.
У понеділок тиждень розпочався урочистою лінійкою, на якій було продемонстровано відеоролик про роль і важливість рідної мови та оголошено план заходів на тиждень. У вівторок відбувся огляд-конкурс тематичних стіннівок та малюнків. Також проведено I етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
9 листопада, в День української писемності та мови відбулася тематична лінійка, на якій звучали вірші та пісні про мову, школярі переглянули презентацію про Нестора-літописця та розвиток мови. Цього ж дня школярів і педагоги долучилися до Радіодиктанту національної єдності.
У четвер відбувся мовний КВК між учнями 10-11 класів - командами «Патріоти» та «Дивослово».
У п’ятницю учні 7 класу змагалися у мовознавчому брейн-ринзі, розділившись на дві команди «Мовознавці» та «Лінгвісти». Школярі весело і з користю провели цей тиждень, дізнавшись багато нового і корисного.
Завершальним акордом став II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 13 листопада у неділю, у якій взяли участь переможці I етапу Попелівської школи: Критчак Анна, Кулинич Христина, Марців Ірина, Фридрак Христина, Бжостовська Надія.













