Весь учнівський та педагогічний колективи Ясенице – Сільнянського НВК протягом квітня активно долучалися до проведення місячника з озеленення, благоустрою та Дня довкілля. Щодня старшокласники, молодші школярі з батьками, бабусями із задоволенням садили плодові дерева, кущі, квіти біля школи.
Навколо школи посаджено біля 400 дерев, кущів і квітів.
Своєю працею прикрасили територію школи, подарувати їй часточку своєї душі.
Зацвіла перед школою альпійська гірка ранніми весняними квітами, завдячуючи рукам тих, які її створили, всім добрим жертовним людям, завдяки яким красується навчальний заклад у селі Ясениця – Сільна.













