» Освіта » Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник

Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник

Автор: admin1 от 13-04-2016, 14:38
 (голосів: 0)

Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівникВесь учнівський та педагогічний колективи Ясенице – Сільнянського НВК протягом квітня активно долучалися до проведення місячника з озеленення, благоустрою та Дня довкілля. Щодня старшокласники, молодші школярі з батьками, бабусями із задоволенням садили плодові дерева, кущі, квіти біля школи.

Навколо школи посаджено біля 400 дерев, кущів і квітів.

Своєю працею прикрасили територію школи, подарувати їй часточку своєї  душі.

Зацвіла перед школою альпійська гірка  ранніми  весняними квітами, завдячуючи  рукам тих, які її створили, всім добрим жертовним людям, завдяки яким красується навчальний заклад  у селі Ясениця – Сільна.

Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник

Природа не храм, а майстерня, і людина в ній працівник

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua