» Охорона здоров'я » У селах району працюватимуть Школи здоров'я

У селах району працюватимуть Школи здоров'я

Автор: admin2 от 8-11-2017, 10:37
 (голосів: 0)

У селах району працюватимуть Школи здоров'яВ Дрогобицькому районі створені три Школи здоров’я при амбулаторіях загальної практики сімейної медицини сіл  Доброгостів, Болехівці, Гаї Нижні.

Згідно з графіком, поданим головними лікарями АЗПСМ, будуть проводитись навчально-просвітницькі заходи за участю представників обласних медичних установ.

08.11.2017 року в с.Доброгостів - семінар на тему : «Чи варто боятися онкології? Боротись, не можна здаватись».

16.11.2017 року в с.Болехівці - на тему : «Вакцинація: за чи проти?».

06.12.2017 року в с.Нижні Гаї - на тему : «Ішемічна, гіпертонічна хвороба».

Запрошуються учні старших класів, вчителі та вихователі садочків, працівники закладів культури, громадськість.

Школи здоров'я створені з метою збільшення обізнаності мешканців Дрогобицького району основ громадського здоров’я та пропаганди здорового способу життя, для зменшення захворюваності, інвалідності та смертності, у рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопровенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», відповідно до наказу департаменту охорони здоров’я ЛОДА від 12.10.2017 року № 766 «Про створення Шкіл здоров’я при амбулаторіях АЗПСМ».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua