В Дрогобицькому районі створені три Школи здоров’я при амбулаторіях загальної практики сімейної медицини сіл Доброгостів, Болехівці, Гаї Нижні.
Згідно з графіком, поданим головними лікарями АЗПСМ, будуть проводитись навчально-просвітницькі заходи за участю представників обласних медичних установ.
08.11.2017 року в с.Доброгостів - семінар на тему : «Чи варто боятися онкології? Боротись, не можна здаватись».
16.11.2017 року в с.Болехівці - на тему : «Вакцинація: за чи проти?».
06.12.2017 року в с.Нижні Гаї - на тему : «Ішемічна, гіпертонічна хвороба».
Запрошуються учні старших класів, вчителі та вихователі садочків, працівники закладів культури, громадськість.
Школи здоров'я створені з метою збільшення обізнаності мешканців Дрогобицького району основ громадського здоров’я та пропаганди здорового способу життя, для зменшення захворюваності, інвалідності та смертності, у рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопровенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», відповідно до наказу департаменту охорони здоров’я ЛОДА від 12.10.2017 року № 766 «Про створення Шкіл здоров’я при амбулаторіях АЗПСМ».













