» Охорона здоров'я » У Дрогобицькому районі розвивається мережа сімейної медицини

У Дрогобицькому районі розвивається мережа сімейної медицини

Автор: admin от 16-05-2013, 12:55

У Дрогобицькому районі розвивається мережа сімейної медициниНа виконання завдань і доручень Президента України щодо модернізації медичної галузі у частині створення інституту сімейного лікаря в районі ефективно працює та розвивається мережа закладів сімейної медицини. На даний час в населених пунктах району діє 16 закладів загальної практики сімейної медицини, з них - 13 амбулаторій сімейної медицини та 3 відділення загальної практики сімейної медицини при районних лікарнях. 22 дільниці загальної практики сімейної медицини обслуговує 21 лікар та 33 фахівці середнього медичного персоналу. Всі заклади забезпечені санітарним транспортом.

За інформацією головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання Валерія Паламарчука у 2013 році планується перепрофілювати в амбулаторії ЗПСМ 4 фельдшерсько-акушерські пункти в селах Попелі, Опака, Гаї Верхні, Гаї Нижні.