Сьогодні відбулася нарада з сімейними лікарями району з питань підписання декларацій з населенням для надання первинної медичної допомоги. Заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук назвав дільниці, де процес відбувається належним чином, та ті, які мають низький відсоток укладених декларацій. Л.Іванчук рекомендував лікарям активізувати цю діяльність, проводити роз'яснювальну роботу серед населення, залучаючи органи місцевого самоврядування та інші існуючі можливості. Особливу увагу він радив звернути на малі та віддалені села.
Йшлося також про необхідність активнішої видачі рецептів населенню за урядовою програмою “Доступні ліки”. Що стосується забезпечення окремих категорій
громадян безкоштовними ліками за рахунок коштів, наданих з районного бюджету, то першочергово безкоштовні ліки мають отримувати учасники бойових дій, онкохворі та люди із психічними захворюваннями.
Під час наради було також обговорено процес реорганізації закладів охорони здоров'я району, збереження і функціонування ФАПів, як структурних підрозділів амбулаторій, та інші організаційні питання.













