Сьогодні, 8 травня в малому залі районної ради відбулася нарада з головними лікарями району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад за участі головного лікаря Дрогобицького територіального медичного об’єднання Олександра Слабого. Присутні на зібранні обговорили актуальні питання впровадження медичної реформи в районі, а також проблеми, які виникають в ході її реалізації.
З 1 липня 2018 року первина ланка запрацює по-новому. З цією метою необхідно створити некомерційні комунальні заклади, адже надалі фінансування здійснюватиметься відповідно до угод, укладених із Національною агенцією здоров’я України. Рушійним важелем у даній реформі є підписання декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги. І що головне – кошти йтимуть за пацієнтом, який укладає декларацію з сімейним лікарем.
Про хід впровадження цих нововведень та укладання договорів із сімейними лікарями ознайомив присутніх заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук. За його словами, з 20-ти медичних закладів району 16 вже внесенні в електронну систему eHealth, було відзначено, що підписання договорів проходить досить активно, але ряд медичних закладів зволікають з цим, зокрема це стосується Підбузької лікарні.
Під час наради присутні мали змогу поінформувати про технічні проблеми, які виникають в процесі укладання договорів.













