» Охорона здоров'я » Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДА

Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДА

Автор: admin1 от 8-05-2018, 14:49
 (голосів: 0)

Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДАСьогодні, 8 травня в малому залі районної ради відбулася нарада з головними лікарями району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад за участі головного лікаря Дрогобицького територіального медичного об’єднання Олександра Слабого. Присутні на зібранні обговорили актуальні питання впровадження медичної реформи в районі, а також проблеми,  які виникають в ході її реалізації.

З 1 липня 2018 року первина ланка запрацює  по-новому. З цією метою необхідно створити некомерційні комунальні заклади, адже надалі фінансування здійснюватиметься відповідно до угод, укладених із Національною агенцією здоров’я України. Рушійним важелем у даній реформі є підписання декларації  про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги. І що головне – кошти йтимуть за пацієнтом, який укладає декларацію з сімейним лікарем.

Про хід впровадження цих нововведень та укладання договорів із сімейними лікарями ознайомив присутніх заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук.  За його словами, з 20-ти медичних закладів району 16 вже внесенні в електронну систему eHealth, було відзначено, що підписання договорів проходить досить активно, але ряд медичних закладів зволікають з цим, зокрема це стосується Підбузької лікарні.

Під час наради присутні мали змогу поінформувати про технічні проблеми, які виникають в процесі укладання договорів.

 

Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДА

 

 

Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДА

 

 

Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДА

 

 

Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДА

 

 

Про хід укладання декларацій з сімейними лікарями йшлося в Дрогобицькій РДА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua