За інформацією заступника головного лікаря ДРТМО Леоніда Іванчука, в Дрогобицькому районі активно проходить процес укладання договорів з лікарями. На даний час троє лікарів району підписали необхідну кількість декларацій з населенням. Це — Володимир Капелюх (ДРЛ №3, с.Грушів), Валентина Дорошенко (амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Винники), Марія Юрків (Підбузька лікарня). Загалом у районі вже укладено 40% декларацій.
Слід зазначити, що кінцевого терміну підписання декларацій немає. Обрати свого лікаря встигнуть усі. Втім, Міністерство охорони здоров’я рекомендує не відкладати це на кінець року. Головне, щоб кожен обрав лікаря, якому довіряє, і під час наступного візиту підписав з ним декларацію.













