» Охорона здоров'я » Понад 120 медичних закладів області зареєстровані у системі eHealth

Понад 120 медичних закладів області зареєстровані у системі eHealth

Автор: admin2 от 15-08-2018, 17:24
 (голосів: 0)

Понад 120 медичних закладів області зареєстровані у системі eHealthНа Львівщині триває підписання декларацій із лікарями первинної медичної ланки. Відтак, як розповіла сьогодні, 15 серпня, під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак вже 122 медичні заклади, які працюють на території області, зареєструвались у системі eHealth.

Декларації із лікарями уклали вже 1 077 847 мешканців Львівщини, що становить  42,9 % від кількості населення. Також у системі eHealth зареєструвались 1500 лікарів.

Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Червонограді, Бориславі, Трускавці. А також Старосамбірському та Миколаївському районах.

Нагадаємо, що для укладення декларації із обраним лікарем необхідно обрати заклад та лікаря, з яким хотіли б підписати Декларацію, взявши особисті документи, звернутись до закладу, вказати прізвище обраного лікаря та надати документи для введення даних в електронну форму декларації, в тому числі – номер мобільного телефону та документи, назвати код, який прийшов в смс-повідомленні, перевірити свої дані у роздрукованих примірниках Декларації та підписати їх, забрати свій примірник декларації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua