Про нагородження
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
|
Дорошенко Валентину Василівну |
- головного лікаря Винниківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; |
|
Коваль Любов Федорівну |
- інспектора відділу кадрів Дрогобицької РЛ №5;
|
|
Петрик Лідію Адамівну |
- лікаря-офтальмолога Дрогобицької РЛ №5;
|
|
Карачук Людмилу Йосипівну |
- завідувача терапевтичним відділенням Дрогобицької РЛ №5; |
|
Василенко Уляну Василівну |
- завідувача фельдшерсько-акушерським пунктом с. Верхні Гаї. |
|
Зеленяк Оксану Степанівну |
- сестру медичну загальної практики-сімейної медицини Попелівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини |
Перший заступник голови В.О.Скоропад













