Про нагородження
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня медичного працівника:
Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
|
Андрушко Наталію Миронівну |
- головного лікаря Дрогобицької районної лікарні №2 с.Рихтичі;
|
|
Викрикача Ігоря Мироновича |
- головного лікаря Дрогобицької районної лікарні №3 с.Грушів;
|
|
Винара Романа Степановича |
- заступника головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання по ОхМД; |
|
Гірчака Олега Теодозійовича |
- головного бухгалтера Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання; |
|
Кураш Галину Петрівну |
- завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом с. Воля Якубова; |
|
Лаганяк Марію Іванівну
|
- завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом с.Сторона; |
|
Миськів Любов Василівну |
- лікаря АЗПСМ Верхньодорожівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини; |
|
Середяк Оксану Олександрівну |
- секретаря Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання; |
|
Шуригайла Богдана Івановича |
- головного лікаря Дрогобицької районної лікарні №1смт.Меденичі;
|
Голова В.А.Шутко













