» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 16 червня 2017 року №180

Розпорядження районної державної адміністрації від 16 червня 2017 року №180

Автор: admin1 от 16-06-2017, 11:48
 (голосів: 0)

Про нагородження 

 

 

За багаторічну сумлінну працю  та з нагоди Дня медичного працівника:

Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:

 

Андрушко Наталію Миронівну

-   головного лікаря Дрогобицької районної лікарні №2 с.Рихтичі;

 

Викрикача Ігоря Мироновича

-   головного лікаря Дрогобицької районної лікарні №3 с.Грушів;

 

Винара Романа Степановича

-   заступника головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання по ОхМД;

Гірчака Олега Теодозійовича

-   головного бухгалтера Дрогобицького районного територіального медичного об'єднання;

Кураш Галину Петрівну

-   завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом с. Воля Якубова;

Лаганяк Марію Іванівну

 

-   завідуючу фельдшерсько-акушерським пунктом с.Сторона;

Миськів Любов Василівну

-    лікаря  АЗПСМ Верхньодорожівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

Середяк Оксану Олександрівну

-    секретаря Дрогобицького районного

     територіального медичного об'єднання;

Шуригайла Богдана Івановича

-    головного лікаря Дрогобицької районної лікарні №1смт.Меденичі;

 

  

Голова                                                                                            В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua