Цими днями визначилася команда-переможець та призери Львівського обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». За результатами безкомпромісної, цікавої та захопливої боротьби визначилася трійка призерів у загальному заліку: 1 місце – команда Червоноградської гімназії (представник С. Алексєєва), 2 місце – команда НВК ЗОШ № 2–ліцей м. Трускавця (представник О. Оринич), 3 місце – команда Стебницької ЗОШ I-III ступенів № 18 Дрогобицької міської ради (представник В. Кокоць). Усі команди-учасниці отримали в подарунок комплекти м’ячів та спеціалізовану літературу від НОК України. Свої подарунки отримали також і переможці в окремих номінаціях: «Презентація команди» 1 місце – команда НВК ЗОШ № 2 – ліцей м. Трускавця, 2 місце – команд ЗОШ № 87 м. Львова, 3 місце – команда Стебницької ЗОШ I-III ступенів № 18 Дрогобицької міської ради...













