У четвер, 1 січня у Дрогобичі відбулося урочисте віче з нагоди 106-их роковин народження Степана Бандери, яке традиційно пройшло біля пам’ятника символу української національно-визвольної боротьби XX сторіччя. Перед громадою виступили секретар міської ради Тарас Метик, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, станичний Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА Степан Яворський, голова ЛОО КУН Тарас Гентош.
Кожен з виступаючих говорив про Степана Бандеру, як ідейного сподвижника українського націоналізму, який ніколи не втратить актуальності. Він є прикладом для української молоді, яка довела всьому світу, що готова боротися і віддати життя за Україну...













