» Список статей за 25.01.2015
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

25 січня в Україні оголошено Днем жалоби

Автор: admin2 от 25-01-2015, 08:50

25 січня в Україні оголошено Днем жалобиУ зв'язку із трагічною загибеллю мирних жителів Маріуполя 24 січня 2015 року внаслідок масованого обстрілу житлових районів міста терористами, Президент України Петро Порошенко оголосив 25 січня Днем жалоби. Відповідний Указ № 30/2015 Глава держави підписав сьогодні вночі.

Пам'ять загиблих громадян о 12 годині буде вшановано хвилиною мовчання.

На будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на всій території України буде приспущено Державний Прапор.

Також в документі наголошується на необхідності скасування розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внесення відповідних змін до програм теле- та радіопередач.