Стало традицією щороку в різдвяний період проводити свято зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я». Не став винятком і цей рік, так 9 січня на головному майдані Дрогобича, площі Ринок, розпочався цей святковий фестиваль, в якому взяли участь самодіяльні, шкільні, аматорські та мистецькі колективи з Дрогобича, Стебника та Дрогобицького району. З вітальним словом до учасників фестивалю звернулися секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик та перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький, а благословив захід отець Олег Бісик. Сотні дрогобичан та гостей міста заспівали коляду разом із...













