В неділю, 16 липня, на стадіоні «Новошичі» відбувся матч першості Львівської області серед команд першої ліги, в якому зустрілись ФК «Новошичі» та трускавецька «Зоря». Цей принциповий матч відвідали голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, депутат районної ради Ярослав Коколюс.
Арбітр матчу Василь Верблянський зафіксував перемогу футболістів з Новошич з рахунком 2:1, що дало змогу команді вийти на третє місце в турнірній таблиці.
Після дванадцяти матчів в їхньому активі 23 очки, попереду лише «Прикарпаття» зі Старого Самбора та ФК «Мостиська», в яких відповідно 25 та 27 очок. Слід відзначити, що футболісти ФК «Новошичі» мають в своєму активі найбільшу кількість забитих м’ячів – 32, а лідером серед бомбардирів є нападаючий команди Андрій Шакалець, на його рахунку десять голів.













