Наприкінці серпня при Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст. уже втретє відбувся християнський табір «Веселі канікули з Богом». Організаторами табору виступили семінарист Папського університету Святого Хреста в Римі Тарас Жеплінський і семінарист Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Богдан Луговий. Їм допомагали невтомні аніматори Яна Мельник, випускник Вороблевицької школи, а зараз - студент Київського університету культури Назар Жеплінський , вчителі школи.
Перший день діти та молодь розпочали з Божественної Літургії, яку відслужив о.Олександр Копистинський, у храмі Царя Христа УГКЦ. В цей же день учасники «Веселих канікул» зібрались на шкільному подвір’ї на урочисте відкриття табору. З словами побажань найкращого відпочинку до таборовиків звернувся директор школи Михайло Бунь...













