Сьогодні, 4 вересня, в Дрогобицькій міській лікарні №1 було відкрито новий рентген-кабінет, який оснащений сучасним цифровим флюрографічним апаратом. Участь у відкритті взяли заступник Міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Володимир Чуба, головний лікар ДРТМО Олександр Слабий, головний лікар Дрогобицької міської лікарні №1 Володимир Бігуняк та інші офіційні особи.
Як сказав Роман Ілик, цей апарат придбаний не за бюджетні кошти, це грантові кошти, виділені урядом Японії в рамках міжнародного співробітництва «Японія – Україна», також заступник міністра висловився за перспективу будівництва на Дрогобиччині нового хірургічного відділення.
«Ми до першого вересня відкрили в області шість шкіл і це є значний показник, а цей апарат по вартості майже як половина школи», - зазначив Олег Синютка. Він також висловив вдячність Роману Ілику за сприяння, що один із найсучасніших флюрографічних апаратів тепер буде в Дрогобицькій лікарні та подарував їй сучасний увігнутий комп’ютерний монітор.
Технічні можливості нового обладнання просто вражають – рентгенівське фото в цифровому форматі можна отримати буквально за лічені хвилини та передати лікуючому лікарю безпосередньо на його комп’ютер.
Заступник міністра та очільники області, району та міста відвідали відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу №2 та поспілкувались з пацієнтами. Також вони побували і в нещодавно відкритому міжрайонному скринінговому центрі для діагностики передракових захворювань та раку у жінок, що розмістився в приміщенні Дрогобицької міської лікарні №3.













