» Список статей за 09.10.2018
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin2 от 9-10-2018, 20:33

Влада Дрогобиччини та області повторно збереться, щоб напрацювати концепцію системи охорони здоров'я регіонуСьогодні в сесійній залі Дрогобицької міської раді відбулася регіональна нарада щодо вирішення проблем та перспектив розвитку галузі охорони здоров'я Дрогобиччини, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синютка.

Своїми міркуваннями з приводу ситуації, що склалася,  шляхів вирішення проблем з фінансуванням охорони здоров'я міста, подальшої діяльності галузі поділилися голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич та Дрогобицький міський голова Тарас Кучма. Зокрема, міський очільник підготував детальну доповідь з мультимедійним супроводом, де йшлося про те, що було зроблено міської владою з метою оптимізації галузі,..

Прес-анонс

Автор: admin2 от 9-10-2018, 09:58

Прес-анонс10 жовтня 2018 року на базі ФГ«Ярко» в м. Звенигород Пустомитівського району Львівської області відбудеться унікальна акція – “ЗБЕРИ ЯБЛУКА САМ”.

Цьогоріч у саду фермерського господарства достигає щедрий урожай фруктів.

Бажаючі взяти участь у акції зможуть поспілкуватись з власником саду Ярославом Васильовичом Кардашом, дізнатись про сорти яблук та груш, їх смакові якості та придбати зібрані власноруч фрукти за гуртовими цінами виробника.

За детальною інформацією звертатись: Кардаш Я. В. - 067 32 93 369

До відома сільськогосподарських товаровиробників

Автор: admin1 от 9-10-2018, 09:39

До відома сільськогосподарських товаровиробників

16.10.2018 року об 11.00 год. в с. Верхній Дорожів Дрогобицького району в приміщенні сільської ради (вул..Шевченка,23) відбудеться аукціон з продажу права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 21,9 га.

Реєстрація учасників проводиться за цією ж адресою в день проведення торгів  з 08.00 год. до 10.40 год.

Хто має я право на допомогу по безробіттю

Автор: admin1 от 9-10-2018, 09:24

Хто має я право на допомогу по безробіттюКому надається допомога по безробіттю?

Громадянам у разі втрати заробітної плати (грошового забезпечення) або інших доходів внаслідок втрати роботи через незалежні від них обставини.

На допомогу по безробіттю може претендувати застрахована (офіційно працевлаштована) особа. Реєстрація безробітних проводиться центром зайнятості за особистою заявою особи і призначається з восьмого дня після реєстрації.

Перелік документів, потрібних для реєстрації, можна переглянути на офіційному сайті Державної служби зайнятості.