Сьогодні, 20 грудня відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Розглядалося питання щодо стану захисних споруд на території району. Доповідав завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський. Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, який провів засідання, попередив керівників установ, які є балансоутримувачами захисних споруд, про їхню персональну відповідальність за їхнє належне утримання.
На засіданні йшлося також про організацію безпечного відзначення Різдвяно-новорічних свят та безпеку проведення масових заходів. Обговорювалося питання створення місцевих пожежних команд (на даний час у районі працюють Підбузька, Меденицька та Уличненська місцеві пожежні команди)...













