» Культура » День Незалежності в Унятичах

День Незалежності в Унятичах

Автор: admin2 от 29-08-2016, 09:54
 (голосів: 0)

День Незалежності в УнятичахЦієї неділі у селах району продовжилися урочисті заходи на відзначення 25- ї річниці незалежності України. Святкове дійство відбулося в місцевому парку с.Унятичі. Під мелодію «З нами Бог» ведуча Світлана Мазурчак прочитала «Реквієм на дощі». Зі словами привітання до громади та гостей села звернулися голова райдержадміністрації Володимир Шутко, депутат районної ради Роман Бейзик, сільський голова Михайло Матолінець, директор Унятицького НВК Степан Макар. Отець Мирослав Кизима поблагословив святочну громаду. Присутні вшанували хвилиною мовчання Українських героїв, серед яких односельчанин Іван Юзефович, та поклали квіти до пам’ятника Борцям за волю України. З великою повагою і пошаною земляки подякували героям, які захищали Україну, перебуваючи в зоні АТО, це - Роман Унятицький, Назар Чайківський, Роман Соломка, Орест Черхавський, Андрій Мовчан, Ігор Когут та Богдан Богун.

Родзинкою святкової програми став виступ гурту «Мрія» у складі Діани Гомзяк, Ілони Рудницької та Вікторія Стап`як, які нагороджені дипломом міжнародного фестивалю “Фольклорний передзвін”.

Виступили майстри художнього слова, самодіяльні мистецькі колективи місцевого народного дому, учасниками яких є жителі села від найменших до найстарших, (керівники - директор народного дому Ярослав Мазурчак, художній керівник Галина Гайдук, вчитель Унятицького НВК Євгенія Яворська). Прозвучали музичні композиції «Ми за волю, ми за мир», «Хоч я на чужині», «Гей, соколи», «Україно, підіймись з колін», «Журавлина доля», «Україночка мала», «Українська родина» та ін..


 

 

День Незалежності в Унятичах



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua