» Культура » Про національно-патріотичне виховання йшлося на нараді працівників культури

Про національно-патріотичне виховання йшлося на нараді працівників культури

Автор: admin1 от 3-10-2018, 12:24
 (голосів: 0)

Про національно-патріотичне виховання йшлося на нараді працівників культуриУ вівторок, 2 жовтня, в районному народному домі відбулася чергова нарада працівників культури району. В.о. начальника відділу культури і туризму Василь Кузан наголосив на першочергових пріоритетах роботи, посилення культурно-творчої, виховної, просвітницької, розважальної роботи в закладах культури району. Особливу увагу звернув на національно-патріотичне виховання у зв’язку з відзначенням 76-ої річниці УПА, Дня Захисника України, 100-річчя утворення ЗУНР. Закликав засобами культури пропагувати новітнього Героя - Українця, по-новому презентувати повагу до національних символів України.

Василь Кузан привітав працівників бібліотек району з професійним святом, побажав творчих успіхів, щастя, любові й добра. До його вітань долучився народний музичний гурт районного народного дому «Галич». 

На нараді обговорено питання підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період та участь учасників художньої самодіяльності народних домів в районних оглядах-конкурсах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua