» Культура » В районному народному домі – аншлаг

В районному народному домі – аншлаг

Автор: admin1 от 10-10-2016, 12:32
 (голосів: 0)

В районному народному домі – аншлагВ Дрогобицькому районному народному домі в п’ятницю, 7 жовтня, відбулася вистава театру ляльок. Такої великої кількості маленьких глядачів не очікували ні артисти, ні організатори, адже таке дійство проводилося вперше в оновленому народному домі.

Батьки і діти мали змогу подивитись виставу «В день народження свинки Пепи», головна героїня якої є зараз дуже популярна серед малюків. Тому не дивно, що після перегляду вистави вони ще довго не відпускали акторів театру та фотографувалися разом з ними.

Слід сказати, що організував це свято для дітей відділ культури та туризму Дрогобицької райдержадміністрації.

В районному народному домі – аншлаг
В районному народному домі – аншлаг
В районному народному домі – аншлаг
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua