В Дрогобицькому районному народному домі в п’ятницю, 7 жовтня, відбулася вистава театру ляльок. Такої великої кількості маленьких глядачів не очікували ні артисти, ні організатори, адже таке дійство проводилося вперше в оновленому народному домі.
Батьки і діти мали змогу подивитись виставу «В день народження свинки Пепи», головна героїня якої є зараз дуже популярна серед малюків. Тому не дивно, що після перегляду вистави вони ще довго не відпускали акторів театру та фотографувалися разом з ними.
Слід сказати, що організував це свято для дітей відділ культури та туризму Дрогобицької райдержадміністрації.













