» Інформація » В районному народному домі відбулося доброчинне свято Миколая

В районному народному домі відбулося доброчинне свято Миколая

Автор: admin2 от 17-12-2020, 16:11
 (голосів: 0)
В районному народному домі відбулося доброчинне свято МиколаяВ районному народному домі відбулося доброчинне святкове дійство до Св. Миколая, яке підготували та провели Дрогобицьке добровільне товариство дітей з інвалідністю "Надія" і Будинок дитячої та юнацької творчості відділу освіти РДА.
З вітальним словом до дітей та їхніх батьків звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, голова районної ради Андрій Шевкенич та заступник Дрогобицького міського голови Андрій Ковч.
Після цікавого театралізованого дійства діти - учасники свята отримали солодкі подарунки.

В районному народному домі відбулося доброчинне свято Миколая
В районному народному домі відбулося доброчинне свято Миколая

В районному народному домі відбулося доброчинне свято Миколая



В районному народному домі відбулося доброчинне свято Миколая

В районному народному домі відбулося доброчинне свято Миколая

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua