» Інформація » У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

Автор: admin2 от 19-12-2019, 10:31
 (голосів: 2)

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято МиколаяВчора у районному народному домі відбулося Свято Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Організували свято служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації та ДРЦСССМ Цікаве святкове дійство підготували вихованці Попелівського НВК І-ІІІ ст..

З вітальним словом до діток звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник голови районної ради Володимир Стецівка.

Кожна дитина отримала подаруночок від Святого Миколая.

Подарунки були придбані за кошти районного бюджету та надані доброчинцями — ТзОВ “Аква-Еко” та фермером Станіславом Карпенком. Окрім цього, доброчинці, які попросили не вказувати їхніх імен, особисто розвезли подарунки найбільш потребуючим дітям району, за що їм велика дяка і шана.

 

 

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

 

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

 

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

 

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

 

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

 

У районному народному домі відбулося доброчинне Свято Миколая

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua