За давньою традицією в кожному селі, містечку чи місті Дрогобиччини Різдвяні свята не обходяться без вертепу.
Кожна родина з нетерпінням чекала приходу колядників народного дому в с. Михайлевичі під керівництвом директора НД Г.Вошик та художнього керівника Б.Товчко, які подарували різдвяний настрій, запрошуючи всіх у далекі часи народження Ісуса.
Справжня морозна різдвяна погода не стала перешкодою для колядників, які несли коляду вулицями рідного села.













