В Народному домі села Почаєвичі 28 травня відбувся святковий концерт "Батько і мати, два серця гарячих". Це справжнє свято ніжності допомогли влаштувати діти – учасники художньої самодіяльності народного дому. Зворушливо до сліз звучали у виконанні наймолодших учасників художньої самодіяльності вірші та пісні про маму: найдорожчу, найріднішу, найдобрішу, наймилішу людину у світі. Піснями, танцями, гуморесками та щирими словами висловлювали свою любов та повагу матерям діти.
"Що може бути святіше за матір, за її любов, тепло та надійну підтримку? Все у наш час тримається на родині, на жінці. На мудрості та терпінні жінки тримається сім’я, їй завдячують діти усіма своїми успіхами та перемогами", зазначила у своєму привітанні директор народного дому Любов Тунська.
Завершилося свято за давнім українським звичаєм, з усіма учасниками та присутніми у залі односелячанами, спільним виконанням "Многая літа".
Святковий концерт підготували директор народного дому Любов Тунська та художній керівник Роман Стецула.













