12 лютого в с.Лішня в храмі Архистратига Михаїла відбулося прощання з колядою. Дві тисячі років відділяють нас від того часу,коли всемогутньою волею Бога народився Ісус Христос. Тож і сьогодні ми славимо його в піснях та колядках. Присутні ще раз поринули в атмосферу Різдва, мали можливість отримати задоволення від колядок, які виконував церковний хор храму Ар.Михаїла, дитячий хор - регент Дарія Яцик та фольклорний колектив народного дому.













