З давніх-давен у нашому народі побутує звичай завершувати цикл різв'яних свят дійством “Прощання з Колядою”. Таке дійство у селі Рихтичі проходило дві неділі поспіль. В неділю, в народному домі відбувся захід “Свят-вечір в українській родині”, який підготували і провели директор народного дому Оксана Яворська, зав.бібліотеки-філії Ольга Домін, художній керівник Ірина Головацька.
На сцені було відтворено Свят-вечір в родині, де батько і син воюють на Сході України. Відвідують родину колядники та різдв'яний вертеп, які вінчують і в колядах прославляють народження Сина Божого. Завдяки майстерності учасників художньої самодіяльності, а саме: Галини Кузик, Марти Попик, Оксани Федів, Марії Стахів, Михайла Марунчака, Анни Венгрин, Максима Хайнуса, Андрія Проця, Ярини Саган, Максима Николяка, Марії Хайнус та інших, всі присутні ще раз поринули у світ колядок, вінчувань та щедрівок. Сільський голова Олег Борис привітав односельчан з різдвяними святами, подякував за проведений захід та запросив усіх на спільну Коляду “Боже, Україну збережи”, яка проходила в неділю, 5 лютого, в церкві Преображення Господнього. Після благословення отця Олександра, маленькі ангелятка Анна-Марія Михняк та Настя Попик запросили всіх до спільної коляди, а пастушки Василь Цар, Василь Левицький та Віталій Дзядусь сповіщали всім радісну новину про народження Ісуса. В спільній коляді брали участь хори церков сіл Рихтичі, Залужани, Грушів, молодіжний колектив села Дорожів, народний вокальний колектив “Вишиванка” із Старого Села.













