» Культура » Свято Матері в селі Рихтичі

Свято Матері в селі Рихтичі

Автор: admin1 от 25-05-2016, 10:01
 (голосів: 0)

Свято Матері в селі РихтичіТравень — це місяць Пречистої Діви Марії, до якої звертаються всі християни, просячи заступництва і допомоги. У травні, коли природа-Мати виряджає свою доню-Землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці й радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві і відзначають День Матері.
В недільний світлий, сонячний весняний день працівники культури села Рихтичі (директор народного дому Оксана Яворська, зав.бібліотеки-філії Ольга Домін, художній керівник Ірина Головацька) подарували матерям літературно-мистецьке свято в народному домі. Пісні про Матір Божу, Мати-Україну та рідну неньку звучали у виконанні вокальної групи у складі Ольги Коваль, Каріни Марунчак, Марії Стахів, Галини Кузик, Марти Попик, Оксани Федів, Анни-Марії Зозулі. Зачаровували своїм співом тріо сестер Андруневчин — Лесі, Наталії та Діани. Власні вірші про маму читали Андріана Николяк та Михайло Марунчак. Справжньою окрасою свята став виступ бандуристок Анни Кисіль та Софії Тютько. Сльози на очах у присутніх викликав виступ найменших учасників дійства, які так щиро і зворушливо вітали матерів і дарували їм квіти. Депутат обласної ради Ольга Грицик та керівник фермерського господарства “Ромалін” Роман Танчук подбали про те, щоб квіти отримали всі матері, присутні на заході.
З вітальним словом та словом подяки виступили депутат обласної ради Ольга Грицик та сільський голова Олег Борис.

Свято Матері в селі Рихтичі

Свято Матері в селі Рихтичі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua