“Віримо, що Тобі було дуже важко, але, незважаючи на це, Ти сказав: “Прийдіть до мене всі стомлені та обтяжені, а я заспокою вас...” Таким словами розпочалася година духовності “Хресна дорога Ісуса Христа”, що відбулася в народному домі села Рихтичі, яку підготували і провели директор народного дому Оксана Яворська, художній керівник Ірина Головацька та завідувач бібліотеки-філії Ольга Домін. Розпочався захід спільною молитвою “Отче наш...”. Під супровід духовних пісень у виконанні учасників вокальної групи у складі Анни Кисіль, Оксани Федів, Марії Стахів, Наталії Бігуняк, Ольги Коваль, Лілі Кіндратів, за допомогою мультимедійного перегляду, присутні відвідали 14 стацій Хресної
дороги, де відбувалися Ісусові страждання, перейнялися його тривогами, відчули його душевний біль. Нікого не залишили байдужими інсценізації стації у виконанні Андріани Николяк, Михайла Марунчака, Роксолани Бігуняк, Божени Омелянської, Максима Николяка. Вірші духовної тематики читали Соломія Гулич, Ірина Ільчишин, Діана Блажкевич.
Після закінчення заходу ще довго не розходились ні учасники дійства, ні глядачі, адже година духовного спілкування розбудила в присутніх співчуття і бажання допомогти ближнім у тяжкі хвилини життя. Всі разом молитовно пережили з Христом його дорогу через Голгофу до воскресіння; ще і ще раз згадали і прославили нашого Спасителя, який заради нашого спасіння перетерпів тяжкі муки на Хресній дорозі; життя своє віддав з великої любові до нас, грішних, задля спасіння душ наших.













