“Вже не побачить батько і не зустріне мати... Живого сина у світі вже нема. Ми будемо їх вічно пам'ятати. Героям України честь і хвала.” Такими словами розпочався вечір-реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні в селі Далява, який організували і провели директор народного дому Марія Стрілецька та бібліотекар бібліотеки-філії Іванна Гнатків. На вечорі пам'яті діти декламували вірші про Небесну Сотню. Слухачі не могли втримати сліз від виконання пісень :”Мальви” - Ольга Стрілецька, “Небесна Сотня білих журавлів” - Христина Шульган, “Над рікою тумани” у виконанні тріо дівчат Лілії Стрілецької, Христини Шульган, Ольги Стрілецької. Згадали і про криваві бої на сході нашої країни, віддавши честь і шану усім, хто стоїть на сторожі нашого спокою.
Активну участь у проведенні заходу взяли школярі Ольга Стрілецька, Лілія Стрілецька, Христина Шульган, Христина Бігуняк,Тарас Подоляк, Павло Козар, Тетяна Яришович, Володимир Яришович, Іванна Крупа, Анастасія Яцюк, Оксана Стасіяник, Анастасія Карпишин.













