Сьогодні в районному народному домі відбулася урочиста академія з нагоди 204-х роковин народження Тараса Шевченка.
Слово про Шевченка мав професор Дрогобицького державного педагогічного університету ім.Івана Франка Микола Зимомря. Він, зокрема, згадав Євангеліє від Івана, де написано: ”...Хто питиме воду, яку дам Я йому, той не буде спраглим повік; але вода, яку дам йому Я, стане в ньому джерелом води, що тече в життя вічне”. Так само Шевченкова творчість — ми приходимо до цього невичерпного джерела, щоб напитися вічної життєдайної мудрості його пророчого слова. “За своє коротке життя Тарас Шевченко залишив нам у спадок неоціненний скарб. Його творчість і сьогодні підтримує нас у нелегкій боротьбі з ворогом, дає нам силу і віру в перемогу,” - сказав професор.
Микола Зимомря також продемонстрував присутнім раритетні видання “Кобзаря”.
Щиро вітали учасники урочистої академії виступ Державного заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю “Верховина”. Глядачі отримали велику насолоду від перегляду мистецької композиції за творами Тараса Шевченка, який підготував цей чудовий професійний колектив.













