![]()
9 березня, у 204-у річницю від дня народження Тараса Шевченка уличненці зібралися біля пам’ятника поету на флешмоб «З «Кобзарем» до Кобзаря». Вчителі та учні місцевої школи, працівники сільської ради та культури прийшли вклонитися Великому Сину України з його безсмертною книгою-«Кобзарем». Всі бажаючі мали змогу прочитати улюблені рядки поезій Шевченка. Вражаючим був виступ наймолодшої учасниці, п’ятирічної Улянки Семенюк, яка виконала уривок з поеми Тараса Шевченка «Сон». Також всі учасники приєдналися до обласного флешмобу з одночасного хорового виконання пісенних творів на слова Кобзаря.
В неділю, 11 березня, по закінченню Божественної Літургії, громада села процесійно вирушила до пам’ятника Т.Г. Шевченку, де о.Петро Сливка відправив панахиду.
Пізніше в Народному домі відбулася урочиста академія «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній,новій…», в якій взяли участь учасники шкільної художньої самодіяльності (керівники Савчин М.Я., Гамаль К.І.),
хор «Підкарпаття» під керівництвом Мирона Якубіва та хор хлопчиків «Credo», керівник Леся Кіндракевич.
На завершення сільський голова Святослав Стефанків подякував всім організаторам та учасникам свята.













