У вівторок, 16 травня, в районному народному домі відбулася нарада працівників культури району. Основне питання, яке розглядалося - це фінансування закладів культури протягом 2017 року. В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник начальника фінансового управління Марія Новаківська. Голова райдержадміністрації вручив грамоти учасникам фольклорного свята «Велика гаївка» в місті Дрогобичі та учасникам районного огляду-конкурсу хореографічних колективів.
На нараді також розглядалися питання проведення культурно-масових заходів, здачі народними домами коштів від надання платних послуг населенню, дотримання графіків роботи та впровадження нових методів роботи для кращого обслуговування мешканців району.













