Травень – місяць багатий на свята та найпрекрасніше із них – це свято Матері. Це одне із самих зворушливих свят, бо кожен з нас родом із дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї Матері. З вітальним словом до присутніх звернулася бібліотекар бібліотеки-філії с. Сторона Оксана Ровдич, яка зазначила, що на мудрості та терпінні жінки тримається сім’я, їй завдячують діти усіма своїми успіхами та перемогами.
У цей святковий день Вероніка Сарахман, Вероніка Іваніщак, Софія Буряник, Софія Макар, Оленка Кундик, Марта Столяр, Олеся Кекош, Андріана Левицька подарували своїм мамам кілька радісних хвилинок. В піснях, віршах та танцях діти висловили подяку своїм Матерям, бабусям за недоспані ночі, за колискові пісні, за любов, тепло та ласку.













