Учора, 22 січня, в Дрогобицькому районному народному домі відбувся концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди під керівництвом народного артиста України Юрія Курача. Найстарший творчий колектив України, що відсвяткував у 2018 році сторічний ювілей, вже не вперше приїздить на Дрогобиччину, тепер зі святковою програмою «Нині в нас Різдво!».
Глядачі вщент заповнили гостинний зал народного дому та мали можливість почути відібрані з усіх куточків України, загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні колядки та щедрівки.
Виконавча майстерність, професіоналізм та потужні голоси артистів відчувались у кожному творі. Вдячні глядачі отримали масу позитивних емоцій та дарували щедрі оплески, які переросли в овації по закінченню святкового дійства.
Вітальні слова на адресу керівника колективу та всіх його учасників прозвучали від голови Дрогобицької райдержадміністрації Андрія Шевкенича, голови районної ради Михайла Сікори, міських голів Дрогобича та Трускавця Тараса Кучми і Андрія Кульчинського та заступника голови районної ради Володимира Стецівки, який був ініціатором виступу унікального колективу на теренах Дрогобиччини.
Нагадаємо, що Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди перебуває на Дрогобиччині вже кілька днів, виступила в Трускавці та дала несподіваний концерт на залізничному вокзалі Дрогобича, зустрівши наших військових, які повернулися із зони АТО/ООС у відпустку.













